اخبار

با حضور رياست جمهوري دستاوردهاي مراکز علمي با محوريت «کرونا» معرفي شدند 1529

چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399

دستاوردها و اقدامات پارک‌های علم و فناوری کشور در زمینه مبارزه با بیماری کرونا به صورت مجازی و با حضور رئیس جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ارائه شد.
روز دوشنبه ۸ اردیبهشت سال جاری، جلسه ای با حضور رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، روسای منتخب پارک‌های علم و فناوری کشور و رئیس مرکز رشد سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران به صورت مجازی برگزار شد.
در این جلسه برخی از پارک‌ها و شرکت‌های فناور منتخب در زمینه مبارزه با کرونا، به ارائه دستاوردها و گزارش‌ اقدامات انجام شده در این خصوص پرداختند.


این جلسه که در محل شرکت «توسعه فناوری نانو الکترونیک کران» مستقر در مرکز رشد سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار شد با حضور دکتر عشوری، رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، دکتر اردکانی، رئیس مرکز رشد واحدهای فناور و مدیران عامل شرکت‌های «آریا تشخیص سلامت»، «توسعه فناوری نانو الکترونیک کران»، «نانو شریف پارس» و «بهینه فرآیند آزما» برگزار شد.
گفتنی است رئیس جمهور از برگزاری این جلسه ابراز خرسندی نموده و اظهار داشتند: در آینده نه چندان دور شاهد موفقیت‌های روزافزون شرکت‌ها و مراکز در زمینه‌های علمی و صنعتی خواهیم بود.