هسته فناور گروه مهندسي سام يار

دستگاه توليد برس سيمي 10167

اين مجموعه در سال 1379 فعاليت خود را آغاز نموده و در زمينه هاي ذيل به مشتريان خود خدمات ارايه مي دهد
طراحي و ساخت تجهيزات مرتبط با توليد درختواره سيم کشي ( دسته سيم ) شامل دستگاه برش و لخت سيم - دستگاه برش و لخت کابل و کريمپر ( پرس سرسيم ) [ CUTTER & STRIPPER & CRIMPER].
طراحي و ساخت تجهيزات مرتبط با توليد برس سيمي ( فرچه صنعتي ) شامل دستگاه برش ، خم و سورت سيم هاي افشان فولادي . اين سيم ها در توليد انواع برس کاربرد دارند و شامل نوع ساده و تابيده در شکلهاي کاسه اي – خورشيدي و دستي ميباشند [ WIRE BRUSH ].
طراحي و ساخت دستگاه توليد کابل تخت رنگي ] FLAT RIBBON CABLE [.

محصولات

موضوع ايده محوري ، دستگاه توليد برس سيمي نوع بافته ميباشد . اين دستگاه قادر است که با دريافت خودکار سيم و واشر خام و پس از انجام عمليات کشش سيم با طول مشخص + پانچ واشر + جازني سيم ها در سوراخ واشر + برش سيم + خم کردن سيم ها و در نهايت بافت سيم ها در چندين نقطه که نسبت به هم زواياي مساوي دارند ، يک برس کامل را توليد نمايد و آن را به خارج از دستگاه هدايت کند . شايان ذکر است که برس هايي که قابليت نصب بر روي دستگاه هاي دوار ( سنگ ميني يا سنگ روميزي ) را دارند در دو نوع ساده و بافته توليد ميشوند . سيم ها در نوع ساده بصورت دندانه ذوزنقه اي هستند ولي به هم بافته نميشوند . ولي در نوع بافته ، سيم ها ساده هستند ولي به هم بافته ميشوند .