شرکت افزايه‌ سازان سيمان حفاري

فرمولاسيون و توليد افزايه‌هاي سيمان چاه نفت 8771

شرکت افزايه سازان سيمان حفاري در سال 1392 با هدف توليد افزايه هاي مورد نياز در سيمانکاري چاه هاي نفت و گاز بنا نهاده شد . توليدات شرکت ، محصول سالها تجربه مؤسسان آن در توليد سيمان حفاري و آگاهي از نياز سيمانکاري چاه نفت مي باشد . هدف شرکت، در وهله اول رفع نياز کشور از اين محصولات و در گام بعد صادرات به خارج از کشور بوده است . سير رشد شرکت، از بدو تأسيس تا کنون، با اضافه شدن سالانه يک يا چند گونه محصول جديد که نتيجه همسو سازي فعاليت هاي تحقيقاتي با نياز مصرف کننده بوده ، همچنان ادامه دارد.
محوريت قراردادن امور علمي و پژوهشي در سند چشم انداز و فرآيندهاي اجرائي شرکت باعث شده همواره بخش قابل توجهي از بودجه ساليانه شرکت به انجام امور تحقيقاتي (R & D) اختصاص يافته و با تجهيز آزمايشگاه هاي شيمي و نانوتکنولوژي به روز آمد ترين امکانات تحقيقاتي، بستر خلق دانش فني و بومي سازي فراهم و توليد محصولات استراتژيک تحقق يابد . آزمايشگاههاي شرکت افزايه سازان سيمان حفاري به نحوي هوشمندانه ارتباط آزمايشگاهي - صنعتي خود را با خطوط توليد انبوه، از طريق تجهيز واحد هاي پايلوت شيميائي و بهره جستن از آميخته روشهاي ناب و نوين مديريت علمي بر قرار نموده اند و نتيجتاً در حال حاضر امکان طراحي و توليد مواد شيميايي اختصاصي به صورت بهنگام (J.I.T – Just In Time) با نياز سنجي صنعتي مخاطبين و به صورت کاملاً سفارشي (Customized Production) در مدت زمان بسيار کوتاه ، فراهم آمده است.
پروژه سنتز مواد شيميايي با فناوري پيشرفته Hi-Tech به عنوان يکي از اهداف کلان شرکت براي ورود به بازارهاي صادراتي تعريف شده و در دست اجرا مي باشد .

خدمات

کنترل کيفيت محصولات بطور مستمر و پيگيرانه ، از مرحله دريافت سفارش تا زمان مصرف توسط مشتري ، جهت افزايش رضايتمندي و ارتقاء ارزش شرکت نزد مشتريان از اهم امور پرسنل و مديريت شرکت افزايه سازان سيمان حفاري مي باشد .

محصولات

ريتاردر دماي بالا
ريتاردر دماي پائين
ديسپرسانت آب شيرين
ديسپرسانت آب شور
جلوگيري کننده از هرزروي دوغاب سيمان حفاري
ضد مهاجرت گاز
هاي دنس
فوق سبک کننده دوغاب سيمان حفاري-نانو
سبک کننده دوغاب سيمان حفاري
ميکرو بلاک
ضد کف