شرکت آلتاي توسعه سلامت سهند

طراحي و ساخت و توليد محدود وينچ برقي و دستي مورد استفاده در ست کلايمرها 4052

کلايمر تکنولوژي جايگزين داربست هاي فلزي در کارهاي ساختماني و صنعتي مي باشد و در مدل ها و ظرفيت هاي مختلف طراحي و ساخت مي گردد. در صنعت ساختمان از اين وسيله براي نماکاري و سيمانکاري و نماشويي و تعمير و نگه داري ساختمان استفاده مي گرددو در کارهاي صنعتي نيز براي دسترسي به ارتفاع به جاي داربست هاي فلزي مورد استفاده قرار مي گيرد.
مزاياي استفاده از کلايمر.
- ضريب اطمينان بسيار بالا و امنيت کاربران. در داخل وينچ هاي کلايمر و ست آنها از سيستم هاي مختلف امنيتي استفاده مي گردد تا ضريب ايمني دستگاه را افزايش دهد و در نتيجه ايمني اين دستگاه ها در مقايسه با داربست بسيار بالا مي باشد.
- توجيه اقتصادي بسار مناسب. از نظر اقتصادي استفاده از کلايمر توجيه بسيار خوبي دارد و در حال حاضر بسياري از شرکت هاي ساختماني و انبوه سازي از اين وسيله بهره مي برند.
- نصب و جمع آوري سريع و آسان و بدون نياز به نيروي متخصص
- طول عمر مفيد بالا، طراحي و ساخت در وژن ها و ظرفيت هاي مختلف با کابين هاي متفاوت براي کاربردهاي مختلف

خدمات

طراحي و ساخت انواع کلايمرهاي جايگزين داربست در کارهاي مختلف ساختماني و صنعتي، تعمير و طراحي انواع سيستم هاي بالابري در صنايع خاص بخصوص در صنعت کشتيراني، طراحي و ساخت بالابرهاي مخصوص قايق نجات در کشتي ها

محصولات

- ست پورتابل کلايمر مکانيکي، جهت استفاده در کارهاي ساختماني براي نماکاري و سيمانکاري
- توليد وينچ مکانيکي مورد استفاده در ست پورتابل کلايمر مکانيکي
- توليد وينچ برقي مورد استفاده در ست پورتابل برقي
- ست پورتابل کلايمر برقي، جهت استفاده در کارهاي ساختماني و صنعتي براي نماکاري و سيمانکاري، تعمير و نگه داري، استفاده در برجک هاي نيروگاهي و...